Onderwijs, Verenigingen en Serviceclubs

Kom in actie

Jullie maken het verschil voor kinderen die wegens omstandigheden niet thuis kunnen wonen. Voor het uitvoeren van onze projecten zijn wij blij met acties van scholen, verenigingen of serviceclubs. Of het nu gaat om een kerstmarkt, een sponsorloop of andere inzamelingsactie, ieder initiatief, groot of klein, draagt bij aan de toekomst van de kinderen wegens omstandigheden niet thuis kunnen wonen. Wij gaan graag in gesprek om te kijken of jullie actie kan bijdragen aan onze projecten.

Fioretti
0

Kinderen die niet meer thuis kunnen wonen.

0

Kinderen die niet meer thuis kunnen wonen.

0

Kinderen die niet meer thuis kunnen wonen.

Actie organiseren?

Neem contact op via info@stichtingvanhetkind.nl of via 071-2074116 met informatie over jullie evenement en voor welk project jullie iets zouden willen betekenen. Samen zullen wij er voor zorgen dat jullie actie een succes wordt.

 

Spullen doneren

Regelmatig krijgen wij de vraag of wij spullen willen aannemen om uit te delen aan onze doelgroep. Wij waarderen het gebaar, maar hebben de facilitaire mogelijkheden niet om de donatie in natura aan te nemen. Gelukkig zijn er genoeg andere goede doelen, denk eens aan het Leger des Heils, de Speelgoedbank of Stichting Babyspullen.

Maak kennis met ons team

Sascha van Veen
Sascha van Veen

Directeur

sascha@stichtingvanhetkind.nl

Sanne immerzeel
Sanne immerzeel

Coördinator projecten & fondsenwerving

sanne@stichtingvanhetkind.nl

Wouter van Loon
Wouter van Loon

Teamleider straatwerving en callcenter

wouter@stichtingvanhetkind.nl

Kelly Nieuwenhuijzen
Kelly Nieuwenhuijzen

Officemedewerker

kelly@stichtingvanhetkind.nl

Marieke de Koning
Marieke de Koning

Tekstschrijver & eindredacteur WIJ-magazine

marieke@stichtingvanhetkind.nl

Kom jij ons team versterken?

Wil jij deel uitmaken van een organisatie die zich inzet voor een betere toekomst voor 50.000 kinderen in Nederland?

Het laatste nieuws en updates

3 april 2024
Calisthenics voor jongeren van Groot Emaus
Lekker in de buitenlucht sportief bezig zijn is iets wat de jongeren van Groot Emaus graag doen. Niet alleen om in conditie te blijven, maar ook om samen te dollen. De kids kunnen hun geluk niet op. Sinds kort is er een beweegplek ingericht met een calisthenics work-out, fitnesstoestel en stapstenen. Stichting van het Kind […]
18 maart 2024
Stichting van het Kind en Stichting Kinderperspectief slaan de handen inéén om jongeren op weg naar volwassenheid meer bewustwording bij te brengen
Stichting van het Kind en Stichting Kinderperspectief slaan de handen inéén om jongeren op weg naar volwassenheid meer bewustwording bij te brengen. De weg naar volwassenheid is als een uitdagende reis, soms als een gladde snelweg, andere keren als een hobbelig terrein. Om jongeren beter klaar te stomen voor het volwassen leven is het tijd […]
1 maart 2024
LKQ Benelux & France Foundation doneert 25 sportzakken
De LKQ Benelux & France Foundation doneert 25 sportzakken aan Stichting van het Kind. Daar maken we weer flink wat kinderen blij mee die bij een jeugdzorglocatie verblijven. De sportzakken zijn onder andere gevuld met een voetbal, basketbal en kubb-spel en worden altijd enorm enthousiast ontvangen. Overhandiging De LKQ Benelux & France Foundation overhandigt de […]
20 december 2023
3.000 feestdagenpakketten voor kinderen die niet thuis kunnen wonen
Komende weken krijgen 3.000 kinderen die niet meer thuis kunnen wonen een goedgevuld feestdagenpakket van Stichting van het Kind.
11 december 2023
Schommelen zonder zorgen: Stichting van het Kind doneert 5 vogelnestschommels
Onlangs verrasten we vijf jeugdzorglocaties met een vogelnestschommel. Daarmee ging een langgekoesterde wens in vervulling.

Blijf betrokken

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief