Onderwijs, Verenigingen en Serviceclubs

Kom in actie

Jullie maken het verschil voor kinderen die wegens omstandigheden niet thuis kunnen wonen. Voor het uitvoeren van onze projecten zijn wij blij met acties van scholen, verenigingen of serviceclubs. Of het nu gaat om een kerstmarkt, een sponsorloop of andere inzamelingsactie, ieder initiatief, groot of klein, draagt bij aan de toekomst van de kinderen wegens omstandigheden niet thuis kunnen wonen. Wij gaan graag in gesprek om te kijken of jullie actie kan bijdragen aan onze projecten.

Fioretti
0

Kinderen die niet meer thuis kunnen wonen.

0

Kinderen die niet meer thuis kunnen wonen.

0

Kinderen die niet meer thuis kunnen wonen.

Actie organiseren?

Neem contact op via info@stichtingvanhetkind.nl of via 071-2074116 met informatie over jullie evenement en voor welk project jullie iets zouden willen betekenen. Samen zullen wij er voor zorgen dat jullie actie een succes wordt.

 

Spullen doneren

Regelmatig krijgen wij de vraag of wij spullen willen aannemen om uit te delen aan onze doelgroep. Wij waarderen het gebaar, maar hebben de facilitaire mogelijkheden niet om de donatie in natura aan te nemen. Gelukkig zijn er genoeg andere goede doelen, denk eens aan het Leger des Heils, de Speelgoedbank of Stichting Babyspullen.

Maak kennis met ons team

Sascha van Veen
Sascha van Veen

Directeur

sascha@stichtingvanhetkind.nl

Sanne immerzeel
Sanne immerzeel

Coördinator projecten & fondsenwerving

sanne@stichtingvanhetkind.nl

Wouter van Loon
Wouter van Loon

Teamleider straatwerving en callcenter

wouter@stichtingvanhetkind.nl

Kelly Nieuwenhuijzen
Kelly Nieuwenhuijzen

Officemedewerker

kelly@stichtingvanhetkind.nl

Marieke de Koning
Marieke de Koning

Tekstschrijver & eindredacteur WIJ-magazine

marieke@stichtingvanhetkind.nl

Kom jij ons team versterken?

Wil jij deel uitmaken van een organisatie die zich inzet voor een betere toekomst voor 50.000 kinderen in Nederland?

Het laatste nieuws en updates

pannatour workshop
11 juli 2024
In actie met de Stichting van het Kind Panna Tour
Afgelopen jaren maakte Stichting van het Kind al heel veel kinderen blij door pannakooien te plaatsen bij jeugdzorglocaties. Nu zorgt Stichting van het Kind ervoor dat de kinderen hier nog meer plezier aan gaan beleven: met de Stichting van het Kind Panna Tour. Team El Jackson 15 locaties kregen bezoek van een professionele straatvoetballer van […]
4 juli 2024
Onbezorgde dag voor gezinshuizen in Walibi
Hard gaan in de Goliath, afkoelen in de Splash en rondjes rijden in de Mini Taxi. Afgelopen zaterdag gingen er zo’n 400 kinderen en gezinshuisouders naar Walibi voor een onbezorgd dagje uit met Stichting van het Kind.  Bij aankomst stonden de gezinshuizen te springen om naar binnen te gaan op deze mooie zonnige dag. De […]
27 juni 2024
Landelijkse dag JeugdWelzijnsBeraad 2024
Op 5 juni vond de Landelijke dag van het JWB* plaats, een dag waarop jongerenraden uit de jeugdhulp uit het hele land samenkomen om zich in te zetten voor betere jeugdhulp en om van een bijzondere dag te genieten. Het thema van dit jaar was: Superhelden. Stichting van het Kind heeft dit jaar bijgedragen aan […]
21 juni 2024
Fono voor het Emaus College in Ermelo
Feest bij het Emaus College in Ermelo! Koningin Máxima opende het nieuwe schoolgebouw, probeerde de Fono zelf uit en liet haar DJ kunsten zien. Sinds kort schittert er op het schoolplein van deze locatie voor Voortgezet Speciaal Onderwijs een Yalp Fono, mogelijk gemaakt door Stichting van het Kind. Daar hebben zo’n 150 leerlingen plezier van […]
3 april 2024
Calisthenics voor jongeren van Groot Emaus
Lekker in de buitenlucht sportief bezig zijn is iets wat de jongeren van Groot Emaus graag doen. Niet alleen om in conditie te blijven, maar ook om samen te dollen. De kids kunnen hun geluk niet op. Sinds kort is er een beweegplek ingericht met een calisthenics work-out, fitnesstoestel en stapstenen. Stichting van het Kind […]

Blijf betrokken

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief