Trotste hoofdsponsor Pleegzorg Familiedagen

Op 1 en 2 november werden pleeggezinnen in Nederland in het zonnetje gezet tijdens de Pleegzorg Familiedagen. Dit jaar organiseerden Stichting van het Kind in samenwerking met Pleegzorg.nl de dagen weer bij attractiepark Duinrell. 

De Pleegzorg Familiedagen draaien om plezier en het vinden van verbinding en herkenning bij elkaar. In totaal beleefden zo’n 6.000 ouders en kinderen een heerlijke onbezorgde dag. Met dank aan Duinrell, die pleeggezinnen een warm hart toedraagt en het fijn mee samenwerken is!

Het Zomertheater was ook dit jaar weer het middelpunt van het park. Voor de pleeggezinnen was er in en rondom het Zomertheater een extra programma georganiseerd. Er was gratis koffie, thee en limonade geregeld door de Nederlandse Vereniging voor Pleeggezinnen en er stonden stands van Pleegzorg.nl, Jongwijs, Mockingbird, Stichting Pleeggrootouders en Jeugdstem. In het theater konden kinderen zich laten schminken, er kon een mooie gezinsfoto gemaakt worden, ook waren er knutseltafels voor de kinderen. Een mooie plek om ook kennis te maken en ervaringen uit te wisselen met andere pleeggezinnen. 

Hoofdsponsor Stichting van het Kind

Stichting van het Kind was ook dit jaar weer hoofdsponsor van de Pleegzorg Familiedagen. Wij zijn erg blij dat we ook dit jaar weer veel pleeggezinnen in het zonnetje hebben kunnen zetten en ze de waardering hebben kunnen geven die ze verdienen. 

Week van de Pleegzorg

Tijdens de Week van de Pleegzorg vragen pleegzorgorganisaties in heel Nederland aandacht voor de pleegzorg. Dat is hard nodig want er zijn te weinig pleeggezinnen en het aantal kinderen op de wachtlijst groeit: eind vorig jaar wachtten bijna 900 kinderen op een geschikt pleeggezin.