Doneren
  • Home
  • Projecten
    • Sportproject
    • Meedoen in de samenleving
    • Samen eropuit
    • WIJ-magazine
  • Help mee
    • School/vereniging
    • Help een kind
    • Nalatenschap belastingvrij
    • Vacature (!) Fondsenwerver
    • Doe een schenking
    • Pleegouder worden
  • Acties
  • Bedrijven
  • Nieuws
  • Over ons
    • Organisatie
    • CBF-Erkenningspaspoort
    • Het team
    • Donatie wijzigen
  • Contact
  • Nederlands
Word donateur
  • Home
  • Projecten
    • Sportproject
    • Meedoen in de samenleving
    • Samen eropuit
    • WIJ-magazine
  • Help mee
    • School/vereniging
    • Help een kind
    • Nalatenschap belastingvrij
    • Vacature (!) Fondsenwerver
    • Doe een schenking
    • Pleegouder worden
  • Acties
  • Bedrijven
  • Nieuws
  • Over ons
    • Organisatie
    • CBF-Erkenningspaspoort
    • Het team
    • Donatie wijzigen
  • Contact
  •  Nederlands

Help kinderen

met hun sprong naar de toekomst.
Word donateur!
Help mee

Sport verbindt tijdens de FRIS voor Kinderen Sportdagen

10 oktober 2022

Het is inmiddels een mooie traditie geworden: gelijktijdig met de Nationale Sportweek organiseert Stichting van het Kind de FRIS voor Kinderen Sportdagen. Deze dag wordt speciaal georganiseerd voor kinderen die niet meer thuis kunnen wonen. Net als voorgaande jaren wordt dit sportieve festijn mogelijk gemaakt door trouwe supporter Stichting FRIS voor Kinderen. De sportdagen stonden dit jaar in het teken van het thema ‘sport verbindt’.

Samen sporten

Kinderen en jongeren bij vier jeugdzorglocaties werden afgelopen week verrast met een middag vol sport en spel. Bij de locaties Maarsbergen, Eefde en Werkenrode Jeugd stortten de kinderen zich enthousiast op spellen als levend tafelvoetbal, spike ball en reuzememory. Tot hun plezier konden zij zich ook uitleven op de 31 meter lange stormbaan van Stichting van het Kind. Kinderen bij een locatie in Castricum kregen een workshop pannavoetbal. Alle locaties werden getrakteerd op een lekkere lunch of avondeten, waarbij er gezellig nagepraat werd over alle prestaties van die dag. Alle deelnemers werden voor hun inzet beloond met een medaille. Stichting van het Kind en Stichting FRIS voor Kinderen vinden het belangrijk dat kinderen en jongeren gestimuleerd worden om met elkaar te sporten. Daarom kreeg elke groep ook een sportief cadeau dat inspireert om meer te bewegen en met elkaar in verbinding te komen. “Het is geweldig om te zien hoe de jongeren opleven tijdens zo’n sportdag: dat is zoveel waard! Wij zijn ontzettend blij dat wij samen met Stichting van het Kind deze sportdagen elk jaar weer kunnen organiseren.”

FRIS voor Kinderen

Trouwe supporters zijn onmisbaar in de sport. Stichting van het Kind kan al jarenlang rekenen op de steun van Stichting FRIS voor Kinderen. Dat de stichting oprecht betrokken is bij de kinderen blijkt wel uit het feit dat zij elk jaar tijdens de sportdagen een locatie bezoeken. Sport verbindt!

Delen via:
Twitter
Facebook
LinkedIn
WhatsApp

Meer nieuws

  • Samen sporten, spelen en plezier maken bij de FRIS voor Kinderen Sportdage

    Samen sporten, spelen en plezier maken bij de FRIS voor Kinderen Sportdage

  • Feest op 5 locaties met Stichting van het Kind Zomertour

    Feest op 5 locaties met Stichting van het Kind Zomertour

  • Jeugdzorglocatie Almelo viert komst Fono

    Jeugdzorglocatie Almelo viert komst Fono

  • Vakantievermaak voor jeugdzorglocaties met de Sutu Tour

    Vakantievermaak voor jeugdzorglocaties met de Sutu Tour

Help kinderen met hun sprong naar de toekomst
Doneer nu

Over Stichting van het Kind

  • Help mee
  • Privacyverklaring
  • Contact
  • Vacatures
  • Integriteitsbeleid

Contactgegevens

Stichting van het Kind
Oegstgeesterweg 206F
2231BD Rijnsburg

info@stichtingvanhetkind.nl
071-2074116
NL29 RABO 0172418003
ANBI nummer 852236086

Abonneer op onze nieuwsbrief



anbi CBF